Naše třídy

Seznamte se s náplní jednotlivých tříd

Naše mateřská školka poskytuje láskyplné a podnětné prostředí, kde se každé dítě může rozvíjet svým vlastním tempem a objevovat radost ze vzdělávání. Naše školka je vybavena moderními pomůckami a hračkami, které podporují kreativitu a učení dětí. Máme celkem 3 třídy, které sdružují okolo 84 dětí.

Berušky

Předškolní příprava s důrazem na předčtenářské a předmatematické dovednosti, kritické myšlení a kreativitu

Pro děti ve věku 5-7 let se zaměřením na seznamování se s anglickým jazykem, kdy slovní zásobu rozšiřujeme formou her, písní, říkadel a obrázků.

Myšky

Ideální pro děti, které se potřebují zaměřit na základní dovednosti, hravé učení a rozvoj samostatnosti

Určena pro děti ve věku od 3 do 5 let. Zaměřujeme se na rozvoj základních dovedností prostřednictvím her, písniček, kreslení a pohybových aktivit.

Medvídci

Pro děti, které potřebují individuální přístup a rozmanité aktivity podporující jejich celkový rozvoj

Připravena pro děti ve věku od 3 do 6 let. V této fázi se zaměřujeme na individuální potřeby každého dítěte a podporujeme jejich celkový rozvoj.